Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Amix D-AA

Amix D-AA
Amix D-AA
Kategorie Anabolizéry
Výrobce Amix
Běžná cena 686,-
U nás ušetříte 103,- (15%)
naše cena
583,-

Vyberte si variantu
Vložit ks

Zvyšuje přirozenou produkci testosteronu a růstového hormonu (GH)

Podporuje růst svalové hmoty a síly

Napomáhá zlepšení libida


 

Informace o produktu:

D-AA Max Pure je nový revoluční doplněk výživy založený na základě účinků D-Asparagové kyseliny. Tato D-forma Asparagové kyseliny je jedním z nejnovějších „zvyšovačů hladiny testosteronu“ na trhu.

Jedná se o neesenciální, přirozeně se vyskytující aminokyselinu. V lidském těle vyskytuje nejvíce ve varlatech, hypofýze a hypotalamu, kde hraje klíčovou roli při tvorbě hormonů a následné větší produkci testosteronu.

 

Dávkování:

Základní denní dávka je 5 kapslí, můžete je užít najednou, případně rozdělit a užít během dne mezi jídly.

 

Složení:

Složení v 5ti kapslích: D-Aspartic Acid 3000mg, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulosa (Methocel®), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý

 

Upozornění:

Produkt užívejte maximálně po dobu 8 týdnů. Poté následuje pauza min. 4 týdny. Upozornění: Nevhodné pro děti a mládež do 21 let, těhotné a kojící ženy a registrované sportovce. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25˚C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost a číslo šarže: uvedeno na obalu.

 

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail