Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

19-Anabol Testo

- podpora testosteronu a metabolismus hormonů
19-Anabol Testo
Kategorie Anabolizéry
Výrobce USN
Běžná cena 1 090,-
U nás ušetříte 327,- (30%)
naše cena
763,-

Vyberte si variantu
Vložit ks
-30%

Směs bylin, přírodních extraktů a vitamínů včetně zinku pro maximální koncentraci testosteronu


Extrakt z Korejského ženšenu, Macy peruánské, Pískavice nebo ústřic

ZMA včetně Zinku, hořčíku a vitamínu B6 pro podporu snížení únavy a vyčerpání a regulace hormonální aktivity

Určen výhradně pro muže


Kvalita garantována značkou USN Nutrition

 

Informace o produktu:

19-Anabol Testo byl vyvinut za účelem podpory zvyšování produkce hladiny testosteronu na maximální úroveň přirozenou cestou. Efekt přípravku je umocněn přítomností přírodních extraktů. Produkt obsahuje zinek, hořčík a vitamín B6 ve vysokých doporučených denních dávkách pro podporu snížení únavy a vyčerpání, regulace hormonální aktivity a k normální tvorbě červených krvinek. Bez obsahu laktózy a lepku.


Dávkování:

Užívejte 4 kapsle denně se snídaní nebo 30-60 minut před tréninkem.

 

Složení:

Energetické hodnoty a nutriční profil v 1 dávce (4 kapslích): Vitamin D (Cholekalciferol) 10μg, Niacin (Nikotinamid) 16mgNE, Vitamín B6 (Pyridoxin-hydrochlorid) 0.73mg, Zinek (Oxid zinečnatý) 10mg. Selen (L-Selenomethionin) 55μg, Extrakt z korejského kořene 10:1 (Panax ginseng) 3000mg, D-Aspartová kyselina 1800mg, Extrakt z ústřice 6:1 (Crassostrea gigas, Molluscs) 600mg, Extrakt z Pískovice (Trigonella foenum-graecum) 600mg (z toho fenusidy 300mg), Extrakt z kořene Maca 10:1 (Lepidium meyenii) 150mg, Bor (D-Sodium Tatraborat) 10mg, BioPerine® (extrakt z černého pepře 50:1 Piper nigrum) 5mg.

Složení: Vitamin D (Cholekalciferol), Niacin (Nikotinamid), Vitamín B6 (Pyridoxin-hydrochlorid), Zinek (Oxid zinečnatý), Selen (L-Selenomethionin), Extrakt z korejského kořene 10:1 (Panax ginseng), D-Aspartová kyselina, Extrakt z ústřice 6:1 (Crassostrea gigas, Molluscs), Extrakt z Pískovice (Trigonella foenum-graecum), Extrakt z kořene Maca 10:1 (Lepidium meyenii), Bor (D-Sodium Tatraborát), BioPerine® (extrakt z černého pepře 50:1 Piper nigrum), Hydroxypropylmethylcelulosa, Protispékavá složka (Hořečnaté soli mastných kyselin), Barvivo (Černé oxidy železa, žluté oxidy železa).

 

Upozornění:

Pozor na alergie! Obsahuje extrakt z ústřice. Nedoporučujeme tento přípravek užívat ženám, osobám mladším 18 let a chronicky nemocným užívajícím dlouhodobě léky. V případě, že užíváte jakékoli léky, konzultujte užívání přípravku se svým ošetřujícím lékařem. Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu, k prevenci ani léčbě nemocí či zranění a neměl by být užíván místo léků. Není určeno pro těhotné a kojící ženy a děti. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem.

 

Informace:

Potravina pro zvláštní výživu, zejména pro sportovce.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail