Fitness-24.cz
banner

Amino 5600

Amino 5600
Potravina pro zvláštní výživu
Kategorie Aminokyseliny
Výrobce Scitec Nutrition
Běžná cena 590,-
U nás ušetříte 91,- (15%)
naše cena
499,-

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyrobeno ze syrovátkového proteinu nejvyšší kvality

Vysokoá biologickoá hodnota aminokyselin

Absolutní využitelnost Amino 5600 ve Vašich svalech

Výborné vstřebávání

Maximální podpora svalového rozvoje


 

Informace o produktu:

Amino 5600 má vysokou biologickou hodnotu aminokyselin upravených nejmodernějšími technologiemi studené filtrace. Surovinu představuje kvalitní aminolátka, která je sestavena z vysoce kvalitních filtrátů syrovátkové bílkoviny. Směs, obsažená v Amino 5600, má výborný profil aminokyselin bez extrémních hodnot. Optimální obsah a čistota jednotlivých aminokyselin zaručuje absolutní využitelnost Amino 5600 ve Vašich svalech. Aminokyselinová složka mléčné syrovátky obsahuje z hlediska anabolizace svalové hmoty optimální poměr anabolických (růstových) aminokyselin, které představují aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), glutamin a arginin.


Amino 5600 je směs základních a nejdůležitějších aminokyselin nezbytných pro růst svalové hmoty a její regeneraci v době extrémně náročných tréninků a diet. Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem brání odbourávání svalové hmoty, esenciální aminokyseliny jsou nepostradatelné pro dokonalé fungování organismu. Amino 5600 je vyroben ze syrovátkového proteinu nejvyšší kvality a biologické hodnoty, proto pravidelné a dlouhodobé užívání této kombinace aminokyselin zaručuje dosažení optimálních výsledků.

 

Dávkování:

Jedna standardní dávka jsou 4 tablety 1 hodinu před tréninkem a 4 tablety ihned po tréninku.

 

Pro silové sporty: Doporučujeme užívat mezi jídly 1x denně 2-4 tablety, kdy je nebezpečí porušení dusíkové rovnováhy a její obrácení na negativní stranu. Druhou dávku 2-4 tablety užijte před spaním, zabráníte tak proteinové destrukci během spánku, pomůžete rovněž tělu v regeneraci.


Pro vytrvalostní sporty (fotbal, hokej, tenis, cyklistika,...): Doporučujeme užívat jednu dávku 2-4 tablety ihned po ukončení sportovní aktivity a druhou dávku 2-4 tablety užijte před spaním. V obou případech zabráníte proteinové destrukci - tělo nebude používat vaše svalové buňky k obnově energetických zdrojů. Pomůžete rovněž tělu v regeneraci.

 

Složení:

Hydrolyzovaný syrovátkový proteinový koncentrát, mikrokrystalická celulóza, mastek, oxid křemičitý, stearát hořečnatý

 

Informace:

Potravina pro zvláštní výživu, zejména pro sportovce.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail