Přihlásit se Registrovat
Váš nákupní košík je prázdný.
Fitness24.cz

Glutamine Micro Powder

Glutamine Micro Powder
Kategorie Aminokyseliny
Výrobce PROM-IN Promil
Běžná cena 624,-
U nás ušetříte 139,- (22%)
naše cena
485,-

Vyberte si variantu
Vložit ks
-22%

Posouvá hranici přetrénování

Přesouvá více dusíku do svalů a tím zlepšuje regeneraci

Zaujímá 60 % všech aminokyselin v těle

Účastní se biosyntézy glukosaminu a chondroitinu


 

Informace o produktu:

Glutamin je neesenciální proteinová aminokyselina, která tvoří až 60 % obsahu aminokyselin svalových buněk. Při zátěžových situacích, kterými jsou fyzická zátěž, stres, nemoc, dochází ve zvýšené míře k uvolňování glutaminu ze svalových buněk, tzv. ke katabolizaci. I když si tělo „umí“ vytvořit glutamin z ostatních aminokyselin (valinu, isoleucinu, leucinu, k. glutamové), toto vytvořené množství nepostačuje a je potřeba jej dodat zevně. 

Při vysoké fyzické zátěži a současném dlouhodobém nedostatku této aminokyseliny v těle dochází k úbytku svalové hmoty, nastupuje únava, prodlužuje se doba potřebná pro regeneraci a zhoršují se imunitní odpovědi organismu. Vědecké pokusy prokázaly, že při úměrném zásobení organismu glutaminem je možno uspokojit poptávku svalů.

 

Dávkování:

Ve dnech tréninku užívejte jednu odměrku (5g) L-Glutaminu půl hodiny před tréninkem, další bezprostředně po jeho ukončení a jednu dávku večer před spaním. Ve dnech volna užívejte jednu odměrku L-Glutaminu třikrát denně, rovnoměrně během dne, kdy jedna dávka by měla být večer před spaním.

 

Složení:

Obsah účinných látek ve 100g produktu: L-Glutamin 100000mg

 

Informace:

Nevhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

 

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail