Fitness-24.cz

Glutamin

- 100% čistý farmaceutické kvality - SPECIÁLNÍ AKCE
Glutamin
Kategorie Aminokyseliny
Výrobce Sci-MX
Běžná cena 983,-
U nás ušetříte 498,- (51%)
naše cena
485,-

Vyberte si variantu
Vložit ks

Diskuze k produktu Glutamin

Vkládejte prosím pouze příspěvky týkající se produktu Glutamin.

Jakub 19.3.2012 v 10:42

Dobrý den, rád bych se Vás optal, zda je vhodné a jakým způsobem užívat ke "standardním" BCAA (v zastoupení L-leucin, L-isoleucin, L-valin) navíc ještě Glutamin ??? Cvičím 4x týdně, mimo BCAA před o po výkonu užívám ještě Omni-mx Hardcore těsně před a těsně po cvičení(užívání tohoto produktu však ukončím do 10-ti dnů a nahradím již pouze obyčejným sacharidovým nápojem po cvičení). Rád bych však i nadále budoval kvalitní svalovou hmotu. Případně doporučil byste nějakou jinou kombinaci ?
Předem děkuji.
Jakub

» Reagovat

RE:

Fitness24 19.3.2012 v 11:26

Dobrý den, pokud v současné době užíváte Omni-MX Hardcore, tak není nutné užívat ještě extra BCAA nebo Glutamin, protože tento produkt obsahuje vše v dostatečné dávce. Pokud Omni-MX již nadále užívat nebudete, pak je užívání Glutaminu samozřejmě velmi vhodné. Je-li Vašim cílem další růst čisté svalové hmoty a zvětšení svalového objemu pak Vám doporučujeme kombinaci produktů GRS-5 Protein System (který mimo jiné obsahuje velkou porci BCAA i Glutaminu a bude Vaše svaly vyživovat po revolučně dlouhou dobu 8 hodin) a Crea+ Hardcore. Tuto kombinaci můžete doplnit o skvělý před-tréninkový produkt X-Plode Hardcore, který Vaše výkony posune o několik levelů dále.

» Reagovat

glutamin

tom 3.10.2012 v 16:13

dobry den mel sem zanet tlusteho strva a obcas me trapi zazivaci potize cvicim 5 tydne muzu uzivat glutamin dekuji

» Reagovat

RE: glutamin

Fitness 24 3.10.2012 v 18:52

Dobrý den, jedná se o aminokyselinu, kterou je možné přijmout i z běžné stravy, takže v tomto ohledu by neměl být žádný problém glutamin užívat.

» Reagovat

glutamin

radek 29.3.2014 v 16:56

Dobrý den, mohu tento glutamin užívat 2x denně společně s proteinem Ultra Whey Protein? Chtěl bych ochránit svaly během rýsovacího období. Děkuji

» Reagovat

RE: glutamin

Fitness24 30.3.2014 v 19:51

Dobrý den, ano kombinace je samozřejmě možná.

» Reagovat

glutamin

Marky 11.3.2015 v 15:11

je dobré používat glutamin při redukci a proč???Děkuji

» Reagovat

RE: glutamin

Fitness 24 11.3.2015 v 16:43

Dobrý den, glutamin je aminokyselina, která je ve svalech přítomna v největší míře ve srovnání s dalšími aminokyselinami. Pokud jste v redukčním období a trénujete, předpokládám, že usilujete o redukci tuku. Během intenzivního tréninku a po jeho skončení je ze svalů vyplavováno velké množství glutaminu. Je tedy vhodné tuto aminokyselinu doplnit externě, aby se zabránilo poškození svalů a urychlila se regenerace.

» Reagovat

Glutamin v redukčním období

Jana 31.5.2016 v 10:57

Dobry den,chtela bych se zeptat na glutamin.Chci rýsovat,cvičím 4xtydne,mam 52 kg .Uzivam BCAA dvě tablety pred tréninkem a dvě ihned po tréninku,+spalovac ráno a proteinovy nápoj .Nechci byt velká,ani objemova,jen chci aby byli viditelně prorysovane svaly.Je na to glutamin vhodny ,kdy se užívá ,kolik a jestli to k těm ostatním suplementum nějak nevadí.Dekuji za odpoved

» Reagovat

RE: Glutamin v redukčním období

Fitness 24 31.5.2016 v 11:55

Dobrý den, glutamin k vašemu účelu můžete užívat. Všeobecně je doporučovaný cca 30 min před tréninkem a další dávka ihned po tréninku. Každou dávku (3-5g) rozmíchejte v čisté vodě nebo džusu. Kombinace s dalšími doplňky jako jsou BCAAspalovačprotein je možná. Případně do budoucna mohu doporučit investici do instantních BCAA Intra Hardcore. Ty kromě BCAA obsahují také glutamin, takže si nemusíte užívat jednotlivé složky samostatně. Další výhodou je pak instantní forma, kdy je nápoj mnohem rychleji vstřebatelný ve srovnání např. s tabletami u BCAA.

» Reagovat

glutamin

kristyn 10.9.2016 v 13:18

Dobrý den. Mužů kombinovat **** s taurinem a Glutamine? ? A jak to uzivat. Děkuji za radu.

» Reagovat

RE: glutamin

Fitness 24 12.9.2016 v 16:06

Dobrý den, bohužel vám nedokáži přesně odpovědět. Vámi uváděný produkt nemáme v nabídce a nemáme s ním zkušenosti. Kombinace s aminokyselinami jako je taurin nebo glutamin by měla být možná.

» Reagovat

Pure glutamine+Crea plex hardcore+ X plode Hardcore

Jirka 12.9.2016 v 21:53

Dobry den.
Pred cvicenim pouzivam od Sci mx X plode a Crea plex.
Je dobre pouzit jeste Glutamin ,kdyz uz je obsazen v X-plode?
A druhy dotaz, kofejn pry nici kreatin? Z jakym odstupem se ma brat X-plode s Crea plex,protoze X-plode obsahuje kofejn.
Dekuji za odpoved.

» Reagovat

RE: Pure glutamine+Crea plex hardcore+ X plode Hardcore

Fitness 24 14.9.2016 v 17:39

Dobrý den, samotný Glutamin v kombinaci k produktům X-Plode HardcoreCreaPlex Hardcore nedoporučuji. Glutamin máte obsažen jak u X-Plode, tak u CreaPlexu. Pokud jde o kofein vs. kreatin, nejnovější studie neprokazují významný negativní vliv kofeinu na účinnost kreatinu. Já bych ale doporučil asi 1 hodinu před tréninkem dávkovat CreaPlex a X-Plode bych užíval 15-30 min před samostatným cvičením.

» Reagovat

Glutamin a nervová soustava

Skája 16.4.2020 v 10:50

Dobrý den,
vrátil jsem se ke cvičení po dvouch letech. V teto pauze jsem se léčil (bez léků) z tzv. Vztahového vyhoření. Vadili mi běžné zvuky v uších, světloplachost a kazda zesílená stresová situace. Byl jsem nucen přestat i posilovat. Kazde male,, pretrenovani'' druhy den vratilo stavy výše popsané.
Kamarád mi doporučil L- Glutamine, abyc snížil stres ve svalech. Neprekračuju denní davku. Za den max. 3x 5g. L-Glutamin funguje výborne. Uz mi bylo 6x total zle po celý naskedujici den, kdy jsem byl nucen prerušit.
Máte s tím nějakou zkušenost ?
Kdyz cvičim bez toho je to pro mě v současne době lepší, i kdyz tělo víc bolí.

» Reagovat

RE: Glutamin a nervová soustava

Fitness24 21.4.2020 v 14:43

Dobrý den, bohužel nemáme poznatky a ani informace, které bychom Vám k danému onemocnění mohli doporučit. V této věci se prosím obraťte na svého ošetřujícícho lékaře, který zná Váš konkrétní zdravotní stav a může nastavit vhodnou léčbu.

» Reagovat

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail