Fitness-24.cz
banner

BCAA Amino GRO

BCAA Amino GRO
Potravina pro zvláštní výživu
Kategorie Aminokyseliny
Výrobce USN
Běžná cena 1 390,-
U nás ušetříte 310,- (22%)
naše cena
1 080,-

Vyberte si variantu

Produkt je momentálně nedostupný.

Obsahuje rozvětvené aminokyseliny, jako například leucin, isoleucin, valin a beta-alanin

S obsahem Glutaminu,vitaminu B6 a Citrulin malátu

Zvýší intenzitu a výkonu vašich tréninků

Balení pro 35 dávek


 

Informace o produktu:

BCAA Amino Gro zvýší intenzitu a výkonu vašich tréninků. Produkt obsahuje systém pro rychlou absorpci aminokyselin.


Produkt obsahuje rozvětvené aminokyseliny, jako jsou například leucin, isoleucin, valin a beta-alanin, které hrají klíčovou roli při syntéze bílkovin a podporují růst svalů.


Glutamin je nejčastěji se vyskytující aminokyselina v lidském těle a je pravděpodobně nejdůležitější v procesu budování svalů a získávání na síle.


Vitamin B6 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Vitamin B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Dále produkt obsahuje citrulin malát, který může pomoci při regeneraci po tréninku.

 

Dávkování:

Smíchejte jednu lžíci (8.5 g) s 200 ml vody a dobře protřepejte. Nejlépe je nápoj užívat 40 minut před tréninkem. Druhou dávku užívejte ihned po tréninku.

 

Složení:

L-leucin, Beta-alanin, L-glutamin, L-valin, L-isoleucin, Kyselina citrónová, L-citrulin malát, aroma, Chlorid draselný, Hydrogenfosforečnan sodný, Polydextróza, Protispékavé látky (Křemičitan vápenatý, Oxid křemičitý), stabilizátor (sójový lecitin), Sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), barvivo, Pyridoxin HCl, Kyselina listová

 

 

Upozornění:

Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu. Dodržujte pitný režim. Přípravek neslouží k prevenci ani léčbě nemocí či zranění a neměl by být užíván místo léků. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Dbejte na dobré uzavření obalu a dodržování způsobu použití. Upozornění pro alergiky: Může obsahovat stopové množství sóji, mléka, vajec, skořápkových plodů, arašídů a korýšů. Minimální trvanlivost do (viz EXP) / číslo šarže: viz zadní část obalu. Příchutě: Pomeranč, Míchané ovoce (viz obal).

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail