Fitness-24.cz
banner

Amino Pro Nano Stack

Amino Pro Nano Stack
Potravina pro zvláštní výživu
Kategorie Aminokyseliny
Výrobce USN
Běžná cena 1 090,-
U nás ušetříte 227,- (21%)
naše cena
863,-

Vyberte si variantu

Produkt je momentálně nedostupný.

Obsahuje vyváženou směs esenciálních i neesenciálních aminokyselin

S obsahem vitaminu B6 pro dobrý metabolismus aminokyselin v lidském těle

Důležitý doplněk pro sportovce i jedince, kteří posilují

Vysoký obsah BCAA


 

Informace o produktu:

Amino Pro NanoStack obsahuje vyváženou směs (esenciálních i neesenciálních) aminokyselin, které obecně představují základní stavební jednotky bílkovin. Příjem aminokyselin je velmi důležitý pro sportovce i jedince, kteří posilují.


Esenciální aminokyseliny si lidský organismus nedokáže vytvořit vlastní produkcí, a proto je nezbytný příjem těchto aminokyselin v potravě nebo suplementech sportovní výživy.


Neesenciální aminokyseliny jsou pak využívány k zakomponování do bílkovin enzymů, hormonů, neurotransmiterů (přenašečů nervových vzruchů) a protilátek, případně plní důležité transportní funkce v lidském těle.

 

Dávkování:

Užívejte 5 tablet přibližně 45 minut před tréninkem nebo cvičením. Pro vrcholové sportovce a jedince s intenzivnější fyzickou zátěží (více než 10 hodin týdně) doporučujeme užívat i 5 tablet před spaním. Dodržujte pitný režim!

 

Složení:

Obsah aminokyselin v 1 dávce (5 tablet): L-Leucin 2531 mg, L-Valin 1314 mg, L-Isoleucin 1250 mg, Vitamín B6 400 mg, Nacin 500 mg, Alanine 100 mg, Arginine 156 mg, Aspartic Acid 344 mg, Cysteine/Cystine 69 mg, Glutamine/Glutamic Acid 566 mg, Glycine 44 mg, Histidine 53 mg, Lysine 300 mg, Methionine 69 mg, Phenylalanine 94 mg, Proline 172 mg, Serine 144 mg, Threonine 209 mg, Tryptophan 44 mg, Tyrosine 160 mg

 

Upozornění:

Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku (10 tablet). Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu. Přípravek neslouží k prevenci ani léčbě nemocí či zranění a neměl by být užíván místo léků. Není určenopro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Minimální trvanlivost do (viz EXP) / číslo šarže: viz vrchní část obalu.Obsahuje mléko a sóju.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail