Fitness-24.cz
banner

Amino Build

Amino Build
Potravina pro zvláštní výživu
Kategorie Aminokyseliny
Výrobce MuscleTech
Běžná cena 869,-
U nás ušetříte 320,- (37%)
naše cena
549,-

Vyberte si variantu

Produkt je momentálně nedostupný.

Komplex aminokyselin určený ke konzumaci před, při a po výkonu

8g volných aminokyselin 2:1:1 BCAA ve dvou odměrkách

Pomáhají k lepší regeneraci svalové hmoty


 

Informace o produktu:

MuscleTech Amino Build je výtečný komplex aminokyselin určený ke konzumaci před, při a po výkonu s masivním obsahem 8g volných aminokyselin 2:1:1 BCAA (ve dvou odměrkách)! BCAA pomáhají k lepší regeneraci svalové hmoty, klíčem k jejím účinkům je téměř okamžitá využitelnost. Navíc každé 2 odměrky obsahují složku pro navýšení svalové vytrvalosti.

 

Dávkování:

Pro zvýšení energie a vytrvalosti smíchejte 1 - 2 odměrky s cca 250 - 400ml vody a vypijte před výkonem.
Pro zvýšení síly a  regenerace smíchejte 1 - 2 odměrky s cca 250 - 400ml vody a popíjejte během výkonu nebo po tréninku.

 

Složení:

Nutriční informace v 1 dávce (9g): BCAA Matrix 4000mg (z toho: Leucin 2000mg, Valin 1000mg, Isoleucin 1000g), Cell-Volumizing Complex 2000mg (z toho: Taurin 500mg, L-glutamin 500mg, L-citrulin 500mg, L-alanin 500mg).

Ostatní složky: Přírodní a umělá aromata, kyselina jablečná (regulátor kyselosti), acesulfam draselný (náhradní sladidlo, látka zvýrazňující chuť), sůl, sukralóza (náhradní sladidlo), červeň allura AC (barivo).

 

Upozornění:

Výrobek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Před použitím protřepejte! Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu, po otevření je vhodné výrobek spotřebovat do 3 měsíců. Vhodné pro sportovce. Neobsahuje dopingové látky.

Akce, slevy a novinky přednostně na váš e-mail